Untitled Document
חברות מובילות
למה Jobzone?
אתר JOBzone.co.il הוא הבית האינטרנטי לכל צרכי חיפוש העבודה ולגיוס עובדים : אם אתם מחפשים כרגע עבודה, או שאתם מעסיקים בהליך גיוס עובדים חדשים לשורותיכם, ב - JOBzone.co.il תמצאו מענה מלא ומעמיק לכל מה שאתם מחפשים. כל ביקור באתר JOBzone.co.il יעניק לכם כלים ייחודיים לחיפוש עבודה ולגיוס עובדים ושפע של הזדמנויות אטרקטיביות בכל תחומי התעסוקה.
דורשי עבודה
כבר לא צריך להילחץ וללכת לאיבוד בלוחות דרושים. JOBzone.co.il מציע לכם את הכלים המתקדמים ביותר בשוק למציאת עבודה, שיעשו את החיפוש שלכם לנוח ויעיל הרבה יותר.
מעסיקים
אתר JOBzone.co.il מאפשר למעסיקים ומנהלי כח אדם תוצאות מיידיות ואפקטיביות : גיוס עובדים יעיל ומהיר, תוך שימוש בכלים מתקדמים.
  • באתר JOBzone.co.il תמצאו מאגר ענק ודינמי של קורות חיים המתעדכן מדי יום.
  • המאגר מפנה אוטומטית קורות חיים של מועמדים ישירות לתיבת המייל שלכם, תוך סינון קפדני של המועמדים התואמית את הדרישות המדוייקות שלכם.
  • בנוסף תוכלו לפרסם בלוח הדרושים בו עוברים מדי יום אלפי מחפשי עבודה.
JOBzone.co.il משיג לכם את התוצאות הכי רלוונטיות בזמן הקצר ביותר וחוסך לכם זמן וכסף!
שאלות ותשובות
בעיות בהרשמה לאתר
• אם במהלך ההרשמה באתר, המערכת לא מאפשרת לכם להתקדם – בידקו האם סימנתם סימון וי, המעיד על הסכמה לתנאי השימוש בו.

• אם סיימתם את ההרשמה באתר, תוכלו להכנס אליו כמשתמשים רשומים רק בלחיצה על הקישור 'הפעל' בלינק שנשלח לתיבת הדואר האלקטרוני שמסרתם לאתר. בין היתר, מטרת המייל היא לוודא שהמייל שמסרתם הוא אכן מייל שלכם.

• אם לא קיבלתם מייל אישור הרשמה – בדקו האם כתובת המייל שרשמת באתר נכונה או אם מייל האישור הגיע לתיקיית דואר הזבל (ספאם) שלכם.

• אם לאחר שוידיאתם את כל אלה עדיין יש קושי בכניסה לאתר כמשתמשים רשומים, פנו אלינו בצירוף הפרטים המלאים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם פתרון לבעיה.
האם מאגר קורות החיים של jobzone מתפקד כחברת השמה ?
התשובה היא – לא ! JOBZONE לא משמשת כחברת השמה, אך שירות מאגר קורות החיים שלנו מגיע לתוצאות לא פחות טובות!!
אמנם אנחנו מבצעים הליך דומה של סינון ומיון כוח אדם אך בניגוד לחברת השמה, אנחנו פיתחנו פיתרון טכנולוגי שמייעל את הליך המיון ויוצר התאמה בין המועמד למשרה אותה מעוניין המעסיק לאייש והכל בהליך אוטומטי ממוחשב שחוסך את עלויות המיון האנושי ומפחית משמעותית את עלות השירות .
חשוב לציין כי אנו לא גובים תשלום בעבור השמה או העסקה אלא תשלום חודשי נמוך בעבור השירות .
מה היתרון בהרשמה לאתר?
על מנת להשתמש בכל שירותי חיפוש העבודה המתקדמים של JOBZONE, עליך להרשם לאתר. לאחר ההרשמה תוכל/י להוסיף את קורות החיים למאגר קורות החיים של האתר ובאמצעותם נוכל לעדכן מעסיקים רלוונטיים לך בזמינותך לעבודה.
לשאלות נוספות
חברות ממליצות
פלאפון
קרוב לחודש שאנו נהנים מהשרות ש jobzone מעניקים.
בנוסף לכמות הגדולה של קורות חיים שאנו מקבלים באופן יומיומי השירות אכפתי ומתבטא בכך שאנו מקבלים מענה מיידי לכל בקשה ולכל משרה.
אנו נעזרים ב JobZone כדי לאייש את המוקדים הטלפוניים שלנו ובנוסף כדי לאייש משרות סוכני שטח שונות.
אנו ממליצים להיעזר ב jobZone כאפיק גיוס לאיוש משרות פנויות.

לאון שוורץ, מנהל תפעול.
Tely תקשורת
לכבוד חברת JOBZONE
הנדון: מכתב תודה.

גיוס כוח אדם הוא פקטור מאוד קריטי בכל חברה או עסק. מציאת כוח האדם המתאים אשר יביא לסנכרון המקסימלי בין עלות לתועלת, מהווה את ההצלחה של העסק ואת הדינאמיקה בו
אין ספק שכיום הכלים המוכרים בפרסום דרושים הם אתרי האינטרנט וחברות כוח האדם. אך רק לאחרונה אחרי שנתיים של עבודה עם החברות "המובילות" של אתרי הדרושים נחשפתי לחברה אשר נתנה לי ( מעבר לשירות יעיל מהיר ומקצועי – ותודה לעמיחי פרדקוף ) גם תמורה מלאה לכסף.
אין ספק שכיום מצאתי סוף סוף את החברה שאומנם עדיין לא מוכרת כמו שאר החברות אבל נותנת היצע של פי שלוש ומעלה מיתר החברות.

תודה רבה על הכל,
תומר מושקטל
מנכ"ל Tely תקשורת
להמלצות נוספות