Untitled Document
חברות מובילות
Untitled Document
ג'ובזון בפייסבוק
שאלות ותשובות - מחפשי עבודה
מה היתרון בהרשמה לאתר?
על מנת להשתמש בכל שירותי חיפוש העבודה המתקדמים של JOBZONE, עליך להרשם לאתר. לאחר ההרשמה תוכל/י להוסיף את קורות החיים למאגר קורות החיים של האתר ובאמצעותם נוכל לעדכן מעסיקים רלוונטיים לך בזמינותך לעבודה.
כיצד נרשמים לאתר JOBZONE?
כדי להשלים הרשמה לאתר ולקבל גישה לכלי החיפוש המתקדמים של JOBZONE, בצעו את השלבים הבאים :

1. יש ללחוץ על הקישור הבא: הרשמה לאתר
2. מלא/י את פרטייך האישיים הכוללים כתובת דואר אלקטרוני תקינה.
3. לאחר שמילאת את הפרטים אשר/י את הסכמתך לתקנון האתר ולחצ/י על כפתור "הרשמה למערכת".
4. לאחר מספר דקות תקבל/י לתיבת הדואר שלך מייל הפעלת חשבון. לחצ/י על כפתור 'הפעל' כדי לבצע כניסה ראשונה לאתר כמשתמש/ת רשומ/ה.
5. לאחר מכן תוכל/י להיכנס לאתר בקלות באמצעות שם המשתמש והסיסמא שבחרת.

בכל בעיה בהליך ההרשמה או כל שאלה אחרת, פנו אלינו ואנו נחזור אליכם עם מענה בהקדם.
בעיות בהרשמה לאתר
• אם במהלך ההרשמה באתר, המערכת לא מאפשרת לכם להתקדם – בידקו האם סימנתם סימון וי, המעיד על הסכמה לתנאי השימוש בו.

• אם סיימתם את ההרשמה באתר, תוכלו להכנס אליו כמשתמשים רשומים רק בלחיצה על הקישור 'הפעל' בלינק שנשלח לתיבת הדואר האלקטרוני שמסרתם לאתר. בין היתר, מטרת המייל היא לוודא שהמייל שמסרתם הוא אכן מייל שלכם.

• אם לא קיבלתם מייל אישור הרשמה – בדקו האם כתובת המייל שרשמת באתר נכונה או אם מייל האישור הגיע לתיקיית דואר הזבל (ספאם) שלכם.

• אם לאחר שוידיאתם את כל אלה עדיין יש קושי בכניסה לאתר כמשתמשים רשומים, פנו אלינו בצירוף הפרטים המלאים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם פתרון לבעיה.
נרשמתי לאתר ובכל זאת אני לא מצליח/ה להכנס
אם סיימת הרשמה לאתר ועדיין לא הצלחת להכנס אליו כמשתמש/ת רשומ/ה, יתכן ולא ביצעת הפעלה ראשונית :
כל משתמש חדש באתר מקבל באופן אוטומטי מייל להפעלת החשבון. עליך להיכנס למייל זה וללחוץ על כפתור 'הפעל'. אם אתה לא מוצא מייל כזה בתיבת הדואר האלקטרוני שלך, יתכן שהגיע לתיבת דואר הזבל שלך.

במידה ואכן הפעלת באופן ראשוני את החשבון ועדיין אין לך יכולת להתחבר, תוכל ללחוץ על 'שכחת סיסמא? לחץ כאן' ולקבל למייל פרטי התחברות חדשים.
חיפוש עבודה מתקדם
על מנת לבצע חיפוש עבודה מעמיק ב- JOBZONE ולהשתמש בכלי החיפוש המתקדמים הייחודיים לאתר, עליך להרשם ולהכניס את קורות החיים שלך למאגר קורות החיים שלנו. באמצעות קורות החיים שלך השמורים במערכת נוכל לכוון אותך למשרות מתאימות. לאחר ההרשמה תוכל גם להפעיל סוכן חכם לפי דרישותיך ולקבל לכתובת המייל שלך משרות חדשות מידי יום.

להרשמה לאתר
שדרוג קורות חיים וצירופם למאגר JOBZONE
באתר כלים ייחודיים לשדרוג קורות חיים ושליחתם למעסיקים רלוונטיים.
לאחר הרשמה לאתר הכנסו ל- "אשף קורות חיים". באשף זה תוכלו להכין קורות חיים בנויים ומעוצבים היטב או לשדרג את הקיימים, בהליך פשוט נוח ונעים למשתמש.

לאחר שהכנתם קורות חיים חדשים, נשמח אם תצרפו אותם למאגר קורות החיים באתר. בצורה זו נוכל לעדכן מעסיקים רלוונטיים לך בזמינותך לעבודה

כל השירותים שאתר JOBZONE מעניק למחפשי עבודה ניתנים, כמובן, בחינם !
בעיה בפורמט קורות החיים
קורות חיים הכתובים בפורמט PDF או בפורמטים מבוססי תמונה אחרים מקשים על הליך מיונם למעסיקים רלוונטיים. מרבית מנועי ההתאמה הממוחשבים עובדים מול קובץ WORD או כל קובץ טקסט אחר. לכן, אם קורות החיים שלך כתובים בפורמט לא מתאים, אנחנו ממליצים על הכנת קובץ קורות חיים חדש בפורמט המושתת על טקסט , ב'אשף קורות חיים' של האתר שימיר את קורות החיים שלך לפורמט הנכון בנוחות, קלות ויעילות.
תקלות ובעיות בגלישה באתר
בכל מקרה של תקלה, קשיים בגלישה, עמודים לא תקינים או קישורים שלא עובדים – דווחו לנו ואנו נטפל בתקלה באופן מידי.
תודה רבה על שליחת המידע אודות התקלה אנו נטפל בנושא באופן מיידי.
שאלות ותשובות - מעסיקים
איך צוות Jobzone ידעו לסנן את קורות החיים במאגר בצורה שתתאים לי ?
לאחר קליטתך במערכת כמעסיק ב jobzone ייצור עמך קשר אחד מנציגי התמיכה שלנו ויקבל ממך את פרטי המשרה אליה תבחר לגייס , אנחנו נשמח אם תפרט לעומק את האזור, טווח הגילאים , ניסיון העבר או כל פרט אחר קטן ככל שיהיה שיעזור לנו ולך לברור את הטובים ביותר והמתאימים ביותר למשרה אצלך בארגון . רוצה לברור לפי מילות חיפוש ? אין לך מה לדאוג המערכת שלנו מתוחכמת ותעמוד בכל מטלה או סינון אפשרי !
מה היתרון של JOBZONE על פני אתרי הדרושים האחרים ?
ראשית כל JOBZONE הוא גם אתר דרושים אך לא רק ! לאתר גובזון מספר שירותים מתקדמים וייחודיים המייעלים את הליך גיוס העובדים למעסיקים ואת חיפוש לדורשי העבודה.
האם מאגר קורות החיים של jobzone מתפקד כחברת השמה ?
התשובה היא – לא ! JOBZONE לא משמשת כחברת השמה, אך שירות מאגר קורות החיים שלנו מגיע לתוצאות לא פחות טובות!!
אמנם אנחנו מבצעים הליך דומה של סינון ומיון כוח אדם אך בניגוד לחברת השמה, אנחנו פיתחנו פיתרון טכנולוגי שמייעל את הליך המיון ויוצר התאמה בין המועמד למשרה אותה מעוניין המעסיק לאייש והכל בהליך אוטומטי ממוחשב שחוסך את עלויות המיון האנושי ומפחית משמעותית את עלות השירות .
חשוב לציין כי אנו לא גובים תשלום בעבור השמה או העסקה אלא תשלום חודשי נמוך בעבור השירות .