Untitled Document
חברות מובילות

חברות ליסינג

הבחנה נוספת היא בין חברות כלליות שעוסקות במגוון סוגי עסקאות ליסינג ולקוחות לחברות בעלות התמחות ספציפית, אך בשנים האחרונות נדמה שבשל התחרותיות העזה בין החברות, כל החברות נפתחו לשירות כלל השימושים והלקוחות.
הבחנה נוספת היא בין חברות כלליות שעוסקות במגוון סוגי עסקאות ליסינג ולקוחות לחברות בעלות התמחות ספציפית, אך בשנים האחרונות נדמה שבשל התחרותיות העזה בין החברות, כל החברות נפתחו לשירות כלל השימושים והלקוחות.המספר הגדול של החברות הפעילות בארץ והמשבר או המיתון שבו השוק נמצא, גורם לתחרות הקשה בינהן, מה שמחשק במקרים רבים לידינו, הצרכנים. למרות דומיננטיות של חברות הליסינג בתחום הרכב לשכירים בחברות ציבוריות ופרטיות, שינויים במדיניות המיסוי, עליות במחירי הדלק ותמורות נוספות פגעו בריווחיות של הליסינג. לכן, החברות המובילות מחפשות להכנס לנתחי שוק חדשים – כמו רכבי ליסינג יד שניה, ליסינג פרטי תפעולי ועוד והן גם מציעות עסקאות אטרקטיביות מבעבר כמו ליסינג ללא מקדמה, שמאפשר לשלם על הרכב כולו בכמה שנים של תשלומים חודשיים קטנים.

בשוק הליסינג של השנים האחרונות, תמצאו על המדף כמה מוצרים ואינספור פרטים והתחייבויות בעסקה בניכם לחברת הליסינג ולכן, חשוב להכיר את הדברים לעומקם לפני שאתם בוחרים בחברה אחת על פני מתחרותיה.

מהי העסקה הכי מתאימה עבורכם?

לפני שאתם מחפשים חברת ליסינג, חשבו על עסקת הליסינג המתאימה ביותר עבורכם : האם יש לכם די מזומן כדי להכנס לעסקה עם מקדמה גדולה. מצד שני, אם אתם הולכים על ליסינג עם מקדמה קטנה או ללא מקדמה כלל, האם יש לכם עודף מזומנים חודשי שיאפשר להחזיר
2500 או 3000 שקל בחודש במשך כמה שנים?
כמעט לכל העדפה פיננסית או אחרת, שלכם, תמצא חברה או ימצאו מספר חברות שיסכימו להעניק לכם אותה במסגרת עסקת ליסינג, אבל כדאי שתתחילו את המסר ומתן איתן מתוך הצרכים האישיים שלכם ולא תתחברו לחבילה קיימת שלא בהכרח תהיה הכי טובה עבורכם. כאמור, החברות היום, בשל התחרות, מוכנות יותר מבעבר ללכת לקראתנו ולהתגמש בתנאי הסכמי הליסינג.

מה מקבלים?

חברות הליסינג מחזיקות צי של רכבים חדשים ומשומשים, אנשי מקצוע, מחסנים וקשרים עם היבואנים ועוד. הן בהחלט יכולות לצ'פר אותו באביזרים (חיישני ומצלמת רברס, רדיו דיסק וכדומה) ובשירותים (שירותי דרך, למשל), כדי להתחיל את תקופת הליסינג באווירה טובה. זה אמנם לא מה שצריך לקבוע, אבל בהחלט יעזור להחליט על חברה שבאה לקראתכם, לפעמים גם באביזרים בשווי של אלפי שקלים.

האותיות הקטנות

כמו בכל הסכם משמעותי, חשוב להבין את פרטי הפרטים, במיוחד עבור המצבים שבהם התוכניות משתנות או משתבשות : מה יקרה תחליטו לסיים את הליסינג באמצע התקופה (איזה הקף פיצוי תדרשו לשלם?), מה המשמעות של גלגול העסקה לרכב חדש מבחינה כספית? איזו פגיעה עתידית תהיה בשווי הרכב אם נקנה מחברת ליסינג ועוד. כדאי לייחס חשיבות לא רק לפרטים המיידיים כמו אבזור הרכב אלא לחפש חברה שנותנת לכם את התנאים ההוגנים והטובים ביותר על כל מקרה שלא יבוא.
אנא דרג:
הדירוג הנוכחי הוא

מדריכי התעמלות - אופן ההכשרה ואפשרויות התעסוקה
בזמנים של מיתון ושל גלי פיטורים בחברות השונות, אחת העבודות היציבות שאפשר למצוא היא עבודה כמדריך התעמלות במרכזים השונים בארץ.
לימודים ותעסוקה, איך בוחרים כיוון?
הנה העולם הגדול נפרש לפניך, כל כך חיכית ליום הזה ומה עושים עכשיו? טיול? עבודה? לימודים? אם החלטת לבחור בעבודה, אז ההתלבטות היא בין משהו זמני (אולי "מועדפת") או שאולי כדאי להשתלב בארגון גדול ולהתקדם בתוכו? החלטת ללמוד? החלטה נבונה, אך מה ללמוד? האפשרויות כל כך רבות ומגוונות
צרף קורות חיים