Untitled Document
חברות מובילות

הדרישות ממעצב מטבחים מקצועי: עיצוב מטבחים בחברות הגדולות

לימודי מקצוע עיצוב פנים בכלל, ועיצוב חדרים פנימיים בפרט, הולכים והופכים לנדרשים ולאטרקטיביים ככל שהמודעות ליופי, לאסתטיקה ולנראות עולה, ובתי הספר לעיצוב מוציאים מתוכם בוגרים רבים, המשנים את פני השוק ואת פני עולם עיצוב הפנים.
לימודי מקצוע עיצוב פנים בכלל, ועיצוב חדרים פנימיים בפרט, הולכים והופכים לנדרשים ולאטרקטיביים ככל שהמודעות ליופי, לאסתטיקה ולנראות עולה, ובתי הספר לעיצוב מוציאים מתוכם בוגרים רבים, המשנים את פני השוק ואת פני עולם עיצוב הפנים. עיצוב מטבחים הוא תחום נדרש ופופולארי, ובין מעצבי הפנים השונים יוצאים לשוק מעצבי מטבחים רבים. אך מה הופך מעצבים מן השורה למעצבים המובילים את השורה הראשונה בתחום עיצוב המטבחים, מה נדרש ממעצב מטבח בכדי לעבוד בתחום עיצוב המטבחים בחברות הגדולות? איזה תכונות נדרשות ממעצב מטבחים מוביל? על כך במאמר לפניכם.

עיצוב מטבחים ייחודי ומובדל

מבחינת תכונות ויכולות של
מעצב מטבחים, שעובד בחברות עיצוב מטבחים גדולות, נדרש ממנו להיות, קודם כול, אלוף בעיצוב ויצירתי בצורה בלתי רגילה, להיות מעצב שהעיצובים שלו יוצאי דופן ושיש להם ייחוד ואפיון. המעצבים הגדולים מזוהים עם קו עיצובי משלהם והם משייכים את ליין העיצוב האופייני שלהם לחברה בהם הם עובדים. כול חברה, גדולה כקטנה, בוחנת את תיק העבודות של מעצב מטבחים, בבואו להתקבל לעבודה אצלה, ומבקשת לראות את היצירתיות והייחודיות שלו, את קו המחשבה הקריאטיבי, אך הפונקציונאלי. יצירתיות ויכולת עיצוב, כמו גם יכולת שיווקית ושכנוע, חשובים מאוד למעצב בחברות גדולות כי עליו לדעת להלהיב ולשכנע ברעיונות העיצוב שלו את הגורמים המחליטים בחברה וכן להוכיח שהקו הדקורטיבי שלו יהיה מסחרי ורווחי, יוביל את החברה להצלחה וימתג אותה גבוה בין חברות עיצוב המטבחים המובילות במשק.

יכולות טכניות נדרשות לעיצוב מטבחים

אך לא רק יצירתיות ויכולת עיצוב נדרשות ממעצב מטבחים בחברות מובילות במשק, גם יכולות טכניות הן חשובות. אם יש למעצב מטבחים רעיונות נפלאים ומיוחדים אבל אין לו יכולת מעשית ליישם אותם לכדי מוצרים מוגמרים בטכניקות עיצוב מקובלות, הרי שכול היצירתיות הזאת יורדת לטמיון. לכן, מומחה
בתחום של עיצוב מטבחים צריך לשלוט בכלי עיצוב מעשיים, הוא צריך לדעת לבצע שרטוט אדריכלי מקצועי וללא רבב, לשרטט מבנה חדר, מבנה מוצר ולבצע מצגות מקצועיות בפני הנהלת החברה ובפני לקוחות.

לשם עיצוב מטבחים נדרשת שליטה במרחב

במסגרת ידע מעשי, שאינו נופל בחשיבתו ממחשבה חופשית ויצירתיות, נמצאים גם היכולת והאפשרות להבין את המוצרים הקיימים במטבח אשר אותו מעצבים. מעצב בחברה מובילה, מיוחד ויצירתי ככול שיהיה, חייב לדעת איך כול מכשיר חשמלי פועל במטבח, אילו דרישות מעשיות יש מריהוט במטבח, מארונות מטבח, ממשטחי שיש ועוד כהנה וכהנה. כלומר, עליו לדעת איך העיצוב עולה בקנה אחד, ולא מתנגש, עם צרכים מעשיים ופונקציונאליים של המטבח. עודף יצירתיות הוא חיובי וחיוני, אבל ישנה יצירתיות שאינה עולה בקנה אחד עם פונקציונאליות ומומחים בחברות עיצוב מטבחים מובילות יודעים לשלב בין פונקציונאליות ליופי בהרמוניה כך ששני האלמנטים ייצרו סינרגיה זה עם זה. כדי לשלב שילוב נכון וחכם בין עיצוב לפונקציונאליות על מעצב מטבחים מומחה להכיר את כול ההיבטים הטכניים של כול פרט בתוך המטבח - ממכשיר חשמלי דרך ארון, שיש או מערכת אינסטלציה.


תנאי הסף לעיצוב מטבחים

חברות גדולות, אשר מעסיקות מומחים בתחום של עיצוב מטבחים, דורשות גם השכלה אקדמאית מתקדמת בתחום של עיצוב פנים ואדריכלות אך שמות דגש גם על ניסיון מעשי. חברות מובילות יעסיקו, בדרך כלל, מעצבים שיש להם כבר ניסיון מסוים בחברות קטנות יותר או לפחות ניסיון מעשי מתקופת הלימודים ותעודת סיום לימודים המעידה על הצטיינות בתחום של עיצוב מטבחים. כול מעצב מוביל הוא טוב כמו הדגם האחרון שהוא עיצב, ולכן מומחה בתחום, אשר עובד בחברות מובילות במשק, נדרש לחדש, להתחדש, להצחיק ולרגש כול פעם מחדש, להיות מעודכן בטרנדים החמים ואפילו להוביל טרנדים ולתת לטרנדים קיימים חתימה ייחודית ואישית משלו.

המאמר באדיבות פורטל אקרמן מטבחים
אנא דרג:
הדירוג הנוכחי הוא
5

חברות ליסינג
בישראל פעילות היום עשרות חברות ליסינג, כשהחלוקה העיקרית בניהן היא בין חברות ענק לחברות בינוניות וקטנות
הבחנה נוספת היא בין חברות כלליות שעוסקות במגוון סוגי עסקאות ליסינג ולקוחות לחברות בעלות התמחות ספציפית, אך בשנים האחרונות נדמה שבשל התחרותיות העזה בין החברות, כל החברות נפתחו לשירות כלל השימושים והלקוחות.
הלוואות לסטודנטים
הלוואות לסטודנטים - סטודנטים ורוצים לקחת הלוואה? ריכזנו עבורכם את הנקודות החשובות כולל סקירה קצרה של מוסדות הנותנים הלוואות לסטודנטים
מדוע סטודנטים צריכים הלוואה ? חלק ניכר מהעובדים המועסקים במשרות זמניות ובמשרות בדרג הבינוני והנמוך במשק הינם סטודנטים הסיבה לכך נעוצה ברצון של הסטודנטים להתפרנס בתקופת הלימודים אך בד בבד להיות גמישים דיו כדי לתמרן בין הלימודים המהווים את העיקר בחייהם בתקופה זו לבין העבודה בה הם מועסקים.
צרף קורות חיים