Untitled Document
חברות מובילות

טעויות שאסור לעשות בזמן חיפוש עבודה

חיפוש עבודה בעידן תחרותי ודינמי כשל היום, זו אומנות בפני עצמה. למעט יחידי סגולה שיחטפו לכל עבודה ומי שעובד במשרה זוטרה ובסיסית במיוחד, רוב האנשים צריכים ממש להלחם על כל מקום עבודה איכותי עם עשרות, לפעמים מאות מתחרים שחלקם מוכשרים ומיומנים לא פחות.

כדי להתקבל בסופו של דבר למשרה טובה באמת, אסור לכם לעשות טעויות

. כל טעות שתעשו יכולה לבזבז לכם כוחות מיותרים וזמן, להוריד לכם את הביטחון או הכי גרוע – לגרום לכם להתקבל לעבודה לא מתאימה.

לא להתפזר

כמו בכל תחום אחר בחיים, אתם חייבים לדעת מה אתם רוצים בדיוק. כל עוד ההגדרה של המשרה שאתם רוצים לא ברורה ומדוייקת לכם, גם ההצעות שתקבלו יהיו לא ממוקדות ולא מתאימות.

אל תשלחו קורות חיים לכל משרה שקשורה למקצוע שלכם או לכל משרה שיש לכם סיכוי להתקבל אליה אלא רק לאלה שבאמת תרצו לעבוד בהן

ובהן תוכלו להפגין את הכישורים שלכם.

לתת פחות מהטוב ביותר

כדי לנצח את המתחרים הרבים שלכם,

אתם חייבים להיות הכי טובים בכל תחום שקשור לחיפוש עבודה

: לחפש בצורה ממוקדת יותר, לענות ראשונים על כל מודעה, להגיע הכי מוכנים לראיונות ועוד. אחד הדברים הכי חשובים הוא לא להתעצל ולנסח מחדש כל קורות חיים שאתם שולחים בהתאם למשרה ולחברה שמנסה לאייש אותה, מומלץ לעיין בקורות חיים לדוגמא . לפני כל שליחה של קורות חיים, קראו שוב את דרישות התפקיד והכנסו לאתר החברה כדי להכיר אותה ואת הסגנון שלה. לאחר מכן, חזרו לקורות החיים שלכם ובדקו מה אתם יכולים להדגיש, להוסיף או להשמיט, כדי שקורות החיים שלכם
ימשכו את תשומת לב המגייסים וירשימו אותם.

ללכת לראיון מיותר

ראיון למשרה שלא באמת מתאימה לכם מבזבז לכם זמן וכסף על נסיעות אבל הרבה יותר חמור מזה, הוא סתם מיצר אכזבה
, תסכול ותחושת כשלון ומוריד לכם את הביטחון. הראיון יכול להיות מיותר בגלל שהתפקיד נשמע דומה למה שאתם מחפשים אבל בפועל הוא ממש לא או כי תנאי ההעסקה או השכר לא מתאימים לציפיות שלכם . הרבה פעמים ינסו לפתות אתכם לבוא לראיון מבלי לתת לכם את כל הפרטים, אבל כדאי להתעקש ולסחוט מהמעסיק כמה שיותר פרטים, כדי שתדעו שאתם לא הולכים סתם.

להגיע לראיון לא מוכנים

מכל קורות החיים שתשלחו, תקבלו מענה רק במקרים בודדים ועוד פחות מהן יזמינו אתכם לראיון.
ראיון הוא הזדמנות נדירה שאתם חייבים לאחוז בכל הכוח ולא לרפות ממנה
. אם בשלב של שליחת קורות חיים עוד אפשר לעשות טעויות, בראיונות הנדירים כל טעות קטנה והסיפור גמור. לפני ראיון אתם צריכים להיות מוכנים לחלוטין : להכיר את דרישות התפקיד בעל פה, להתכונן על שאלות לא צפויות, להכיר קצת את סגנון החברה והלך הרוח שלה. במקביל אל תשכחו לישון טוב לפני, לאכול משהו, ללבוש בגדים מכובדים ומגוהצים, להתגלח, להריח טוב ולצאת מהבית הרבה זמן מראש כדי שלא תגיעו בטעות באיחור ותתחילו את הראיון עם רושם ראשוני שלילי.
אנא דרג:
הדירוג הנוכחי הוא
4

מדריכי התעמלות - אופן ההכשרה ואפשרויות התעסוקה
בזמנים של מיתון ושל גלי פיטורים בחברות השונות, אחת העבודות היציבות שאפשר למצוא היא עבודה כמדריך התעמלות במרכזים השונים בארץ.
הדרישות ממעצב מטבחים מקצועי: עיצוב מטבחים בחברות הגדולות
לימודי מקצוע עיצוב פנים בכלל, ועיצוב חדרים פנימיים בפרט, הולכים והופכים לנדרשים ולאטרקטיביים ככל שהמודעות ליופי, לאסתטיקה ולנראות עולה, ובתי הספר לעיצוב מוציאים מתוכם בוגרים רבים, המשנים את פני השוק ואת פני עולם עיצוב הפנים.
לימודי מקצוע עיצוב פנים בכלל, ועיצוב חדרים פנימיים בפרט, הולכים והופכים לנדרשים ולאטרקטיביים ככל שהמודעות ליופי, לאסתטיקה ולנראות עולה, ובתי הספר לעיצוב מוציאים מתוכם בוגרים רבים, המשנים את פני השוק ואת פני עולם עיצוב הפנים.
צרף קורות חיים