Untitled Document
חברות מובילות

טעויות שאסור לעשות בזמן חיפוש עבודה

חיפוש עבודה בעידן תחרותי ודינמי כשל היום, זו אומנות בפני עצמה. למעט יחידי סגולה שיחטפו לכל עבודה ומי שעובד במשרה זוטרה ובסיסית במיוחד, רוב האנשים צריכים ממש להלחם על כל מקום עבודה איכותי עם עשרות, לפעמים מאות מתחרים שחלקם מוכשרים ומיומנים לא פחות.

כדי להתקבל בסופו של דבר למשרה טובה באמת, אסור לכם לעשות טעויות

. כל טעות שתעשו יכולה לבזבז לכם כוחות מיותרים וזמן, להוריד לכם את הביטחון או הכי גרוע – לגרום לכם להתקבל לעבודה לא מתאימה.

לא להתפזר

כמו בכל תחום אחר בחיים, אתם חייבים לדעת מה אתם רוצים בדיוק. כל עוד ההגדרה של המשרה שאתם רוצים לא ברורה ומדוייקת לכם, גם ההצעות שתקבלו יהיו לא ממוקדות ולא מתאימות.

אל תשלחו קורות חיים לכל משרה שקשורה למקצוע שלכם או לכל משרה שיש לכם סיכוי להתקבל אליה אלא רק לאלה שבאמת תרצו לעבוד בהן

ובהן תוכלו להפגין את הכישורים שלכם.

לתת פחות מהטוב ביותר

כדי לנצח את המתחרים הרבים שלכם,

אתם חייבים להיות הכי טובים בכל תחום שקשור לחיפוש עבודה

: לחפש בצורה ממוקדת יותר, לענות ראשונים על כל מודעה, להגיע הכי מוכנים לראיונות ועוד. אחד הדברים הכי חשובים הוא לא להתעצל ולנסח מחדש כל קורות חיים שאתם שולחים בהתאם למשרה ולחברה שמנסה לאייש אותה, מומלץ לעיין בקורות חיים לדוגמא . לפני כל שליחה של קורות חיים, קראו שוב את דרישות התפקיד והכנסו לאתר החברה כדי להכיר אותה ואת הסגנון שלה. לאחר מכן, חזרו לקורות החיים שלכם ובדקו מה אתם יכולים להדגיש, להוסיף או להשמיט, כדי שקורות החיים שלכם
ימשכו את תשומת לב המגייסים וירשימו אותם.

ללכת לראיון מיותר

ראיון למשרה שלא באמת מתאימה לכם מבזבז לכם זמן וכסף על נסיעות אבל הרבה יותר חמור מזה, הוא סתם מיצר אכזבה
, תסכול ותחושת כשלון ומוריד לכם את הביטחון. הראיון יכול להיות מיותר בגלל שהתפקיד נשמע דומה למה שאתם מחפשים אבל בפועל הוא ממש לא או כי תנאי ההעסקה או השכר לא מתאימים לציפיות שלכם . הרבה פעמים ינסו לפתות אתכם לבוא לראיון מבלי לתת לכם את כל הפרטים, אבל כדאי להתעקש ולסחוט מהמעסיק כמה שיותר פרטים, כדי שתדעו שאתם לא הולכים סתם.

להגיע לראיון לא מוכנים

מכל קורות החיים שתשלחו, תקבלו מענה רק במקרים בודדים ועוד פחות מהן יזמינו אתכם לראיון.
ראיון הוא הזדמנות נדירה שאתם חייבים לאחוז בכל הכוח ולא לרפות ממנה
. אם בשלב של שליחת קורות חיים עוד אפשר לעשות טעויות, בראיונות הנדירים כל טעות קטנה והסיפור גמור. לפני ראיון אתם צריכים להיות מוכנים לחלוטין : להכיר את דרישות התפקיד בעל פה, להתכונן על שאלות לא צפויות, להכיר קצת את סגנון החברה והלך הרוח שלה. במקביל אל תשכחו לישון טוב לפני, לאכול משהו, ללבוש בגדים מכובדים ומגוהצים, להתגלח, להריח טוב ולצאת מהבית הרבה זמן מראש כדי שלא תגיעו בטעות באיחור ותתחילו את הראיון עם רושם ראשוני שלילי.
אנא דרג:
הדירוג הנוכחי הוא
4

במה לעבוד בחופשת הקיץ – כתבה לתיכוניסטים שיוצאים לחפש עבודה לחודשיים
חופשת הקיץ מכניסה למעגל העבודה המוני בני נוער שמחפשים הזדמנויות לעשות קצת כסף לבזבוזים או לחופשה עם החבר'ה. רוב בני הנוער יעבדו בעבודות מזדמנות, בענפים שדורשים תגבור מיוחד בקיץ ועבור מעסיקים זו הזדמנות לכוח עבודה נמרץ וזול. יחד עם זאת חשוב להקפיד לבחור בעבודה שבאמת תתאים לכם ולא להרוס לכם את הקיץ ולוודא שהמעסיק עומד בכל תנאי העבודה לנוער הקבועים בחוק.
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואה חוץ בנקאית אם בעבר הלא רחוק, רוב האנשים לקחו הלוואה בעיקר מהבנק, בשנים האחרונות ניתן לראות שינוי מגמתי משמעותי שבא לידי ביטוי בכך שרוב האנשים מעדיפים לקחת הלוואה חוץ בנקאית. מאמר זה יסביר מהי הלוואה מסוג זה, מה היתרונות של לקיחת הלוואה זו ומהן האפשרויות העומדות בפני כל אחד ואחת מכם. מהי הלוואה חוץ בנקאית? הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה אותה לוקחים מגופים פיננסיים שונים בעלי היתר פעילות פיננסית ממשרד האוצר ואינם הבנק. בשנים האחרונות ניתן לראות תחרותיות גדולה מאוד בתחום, דבר שבא לידי ביטוי בסוגים רבים של הלוואות המוצעים על ידי חברות השקעות, חברות אשראי, חברות ביטוח וגופים פיננסיים נוספים בעלי היתר פעילות ממשרד האוצר. בנוסף, ניתן לראות את ביטויי התחרות הגדולה גם בתנאים הנוחים המוצעים במסגרת סוג זה של הלוואה. למרות כל זאת והעובדה שרוב האנשים מעוניינים לחסוך היכן שהם יכולים, אנשים רבים בוחרים לקחת הלוואות אלו מגופים פיננסיים ידועים ובעלי מוניטין מוצלח עליהם ניתן להסתמך. הלוואות חוץ בנקאיות- כל היתרונות יש יתרונות רבים בלקיחת הלוואה חוץ בנקאית ולכן רבים מעדיפים אותה על פני הלוואות מהבנק. כמובן שיש גם היצע
אם בעבר הלא רחוק, רוב האנשים לקחו הלוואה בעיקר מהבנק, בשנים האחרונות ניתן לראות שינוי מגמתי משמעותי שבא לידי ביטוי בכך שרוב האנשים מעדיפים לקחת הלוואה חוץ בנקאית.
צרף קורות חיים