קורות חיים לדוגמא מכירות
דוגמא לקורות חיים
אינדקס דוגמאות של קורות חיים
מכירות
טלמרקטינג וטלמיטינג

אנשי מכירות

מכירות שטח

מנהל חנות

מנהל מכירות

דיילים

קורות חיים טובים למשרת מכירות


קורות חיים כתובים היטב הם שער הכניסה שלכם לעולם העבודה. לא משנה כמה מרשימים אתם פנים אל פנים, אף אחד לא יזמין אתכם לראיון לפני שהתרשם מקורות חיים שכתובים בצורה מקצועית ומשווקים אתכם נכון. אם אתם מחפשים משרת מכירות בלוח דרושים, המשימה שלכם בכתיבה טובה של קורות החיים נעשית עוד יותר חשובה ומסובכת : תחום המכירות הוא מורכב וכולל הכל ממכירות שטח של חיילים משוחררים חסרי השכלה ועד ניהול בכיר. כתיבה לא מדוייקת עלולה לגרום לכם להיות מוזמנים לראיונות לא מתאימים ולפספס את המשרות הטובות באמת.

ניסיון בשטח

אם אתם אנשי מכירות בדם, אתם בטח יודעים שלא כל אחד יכול להיות איש מכירות. צריך בשביל זה להט, עקשנות, קצת חוצפה יחד עם היכולת לשווק את עצמכם ואת המוצר בצורה קצרה ויעילה. ברוב המקרים המגייסים למשרת מכירות טובה ירצו לדעת שאתם אנשי מכירות אמיתיים ושיש לכם רזומה טוב מהשטח, יותר מכל דבר אחר. אם עבדתם בפרוייקטים מוכרים, אפילו בתפקיד זוטר, אל תהססו לציין את שם הקמפיין או החברה – זה ימשוך את עיני המעסיקים. אם עבדתם בכמה סוגי מכירה ועבור מוצרים שונים, ציינו את זה, אבל אל תעמיסו. ניסיון השטח שלכם לא חייב לתפוס הרבה מקום כדי להיות מרשים. אם ניהלתם צוותים או פרוייקטים, פרטו.

באתרי דרושים מחפשים אנשי מכירות בכירים שיודעים להפוך גם צוות לא מקצועי למוכרנים טובים

.

הכשרה מקצועית

ככל שהדרגה שלכם בתחום בכירה יותר, ההכשרה המקצועית תהיה רלוונטית יותר ובחלק מהמקרים שווה לשקול לשים אותה בראש העמוד, לפני ניסיון תעסוקתי.

מעסיקים שמגייסים דרך לוח דרושים יחפשו מישהו שבאמת מבין ומיומן בתחום, שיתן להם הרבה שקט נפשי בתחום כל כך חשוב לריווחיות של החברה

. יש לא מעט אנשי מכירות שאין להם הכשרה מקצועית בתחום. אם לכם יש – לא יזיק להבליט את זה.

תכונות אישיות

כשמגיעים לקטגוריה של דרושים מכירות – התכונות האישיות של המועמד חשובות ביותר. מי שמקבל את קורות החיים שלכם דרך לוח דרושים רוצה לדעת עם מי יש לו עסק :
איש מכירות טוב זקוק לאסרטיביות, יכולת עבודה בצוות, יצירתיות, כושר שכנוע ועוד
. אתם יכולים להוסיף לקורות החיים סעיף של תכונות אישיות אבל הכי טוב לשלב אותן במובלע בתוך הניסיון התעסוקתי עצמו. מי שעבד הרבה בצוות ואפילו ניהל צוותים הוא כנראה איש צוות טוב.

קורות חיים לדוגמא


קורות החיים שתמצאו בתחום המכירות לא דומים לקורות חיים של מקצועות אחרים. המבנה ברובו דומה, אבל ההדגשים אחרים ואפשר לומר שגם האנרגיה אחרת. מי שמקבל את קורות החיים שלכם צריך להרגיש מאופן הכתיבה שלהם את הלהט והחיוניות שלכם כאנשי מכירות דומיננטיים ובעלי יכולת . בדקו את קורות חיים לדוגמא מכירות, כדי להבין איך כל זה נראה בפועל.
למשרות בתחום : דרושים מכירות