קורות חיים לדוגמא כללי
דוגמא לקורות חיים
אינדקס דוגמאות של קורות חיים
כללי
חיילים משוחררים

סטודנטים

50 פלוס

קופאים

english

הקטגוריה של משרות כלליות באתרי הדרושים כוללת אלפי משרות ממגוון גדול של סוגים, שמתאימות להרבה קבוצות של מחפשים מנוער ועד פנסיונרים, ממחפשי משרה מלאה למחפשי השלמת הכנסה. קשה למצוא מאפיין משותף לכלל המשרות לעובדים כלליים למעט העובדה שאין מדובר במשרות מקצועיות אלא לרוב בעבודות שמתבססות על החריצות, הרצינות והאמינות של מי שממלא אותן ולכן תכונות האישיות והניסיון מעבודות קודמות צריכים להיות במוקד הדגש בניסוח קורות החיים.

קורות חיים כמו שצריך


כמו בהגשת מועמדות לכל משרה אחרת, גם קורות חיים של מועמד למשרה כללית, צריכים להיות מותאמים להגדרות המשרה. עבודה במוקד שירות לקוחות, למשל, דורשת תודעת שירות, ייצוגיות וסבלנות רבה. אם אתם מגישים מועמדות למשרה כזו, קורות החיים שלכם צריכים להבליט את התכונות האלה, דרך הדגשת הניסיון הקודם בשירות לקוחות ודרך הסעיף החשוב של פירוט תכונות אישיות. לעומת זאת, עבודה כמחסנאי, דורשת יכולת ארגון, חריצות ויכולת לעבודה פיזית מאומצת הם הכרח. הניסיון המקצועי הפחות רלוונטי שלכם צריך להיות מוצג בצמצום ומה שרלוונטי למשרה בהרחבה.

מחוייבות ואחריות


בהרבה מקרים, מה שמעניין את המעסיק במועמד לעבודה היא הרצינות, האחריות והמחוייבות לעבודה ממושכת. במשרות כלליות יש תחלופת עובדים גבוהה. המעסיק מחפש מישהו שיהיה שווה להשקיע בהכשרה שלו – עובד שיפגין יציבות ורצינות לכל אורך הדרך. חשוב להציג את היציבות והרצינות דרך הצגת הניסיון בעבודה והרצף התעסוקתי. כל עבודה שבה נדרשתם להוביל פרוייקט, להיות אחראיים על צוות עובדים חדשים וכדומה תראה בעין יפה על ידי מי שיקרא את קורות החיים. דווקא כשמדובר במשרות כלליות, הרבה מעסיקים עובד דומיננטי, אחראי ויציב, שישאר בתפקיד תקופה ארוכה ויוכל לקבל עליו עם הזמן אחריות ולעזור ואולי אפילו להתקדם לעמדה ניהולית. המעסיקים ישמחו לקרוא בקורות החיים על עובד או עובדת עם מוטיבציה, יכולות ואמביציות שיוכלו להיות בעתיד מנהלי משמרת ולהוביל את צוות העובדים.

יכולת למידה


הליך ההכשרה של עובד כללי נע בין מספר ימים למספר חודשים, אבל הזמן שלוקח לאדם באמת להכנס לתפקיד ולשלוט בו, יכול להיות ממושך יותר וההשקעה של מעבידים בהכשרת עובדים חדשים היא נטל כבד עבורם. חשוב לציין בקורות החיים את יכולת הלמידה הגבוהה וההתאקלמות המהירה – אלה יפכו אתכם למועמדים מבטיחים יותר ויקרבו אתכם לזימון לראיון עבודה.

למשרות כלליות/ללא ניסיון לחצו כאן