קורות חיים לדוגמא אלקטרוניקה וחשמל
דוגמא לקורות חיים
אינדקס דוגמאות של קורות חיים
אלקטרוניקה וחשמל
חשמלאי

חיווט

טכנאי אלקטרוניקה

מהנדס אלקטרוניקה

בדיקות סופיות

פיקוד ובקרה

מעסיקים שמגייסים עובדים בענף האלקטרוניקה והחשמל, מחפשים אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים : מהנדסי וטכנאי אלקטרוניקה, חשמלאים ועוד. לכל אחת מהמשרות דרישת הסף היא הסמכה מקצועית בתום לימודים מוכרים. מעבר לכך, התחום מגוון ומתחדש כל הזמן במערכות מתקדמות, הכרות של המועמד עם המערכת הספציפית למשרה המבוקשת או יכולת וניסיון במגוון מערכות, יכולים לחזק מאוד את המועמדות שלכם לתפקיד.

הכשרה והסמכה


כאמור, המעסיק יתעניין קודם כל בהכשרה המקצועית שלכם ויחפש הסמכה ממוסד מוכר. כל קורס או השתלמות מקצועית נוספת שעברתם בתחום ספציפי צריכה להכנס לקורות החיים מתחת להכשרה העיקרית. השתלמויות והכשרות שעברתם בשנים האחרונות משדרות רצינות ורצון ללמוד ולהתאים את עצמכם לחזית הפיתוחים בענף. במיוחד אם אתם צעירים במקצוע ולא עברו הרבה שנים מתום הלימודים שלכם, כדאי להציג את פרוייקט הגמר בקצרה ואפשר גם להרחיב אם הפרוייקט רלוונטי למקום העבודה ופרטיו יכולים לעניין את המעסיק.

התמחות מקצועית


אם הדרישות המקצועיות של המשרה אליה אתם מגישים מועמדות לא ברורים מספיק, כדאי לנסות לברר דרך אתר החברה או בטלפון, כדי שתדעו אילו חלקים בניסיון המקצועי שלכם כדאי להבליט. על כל פנים, חשוב להציג את כל מקומות העבודה הרלוונטיים שעבדתם בהם ולהרחיב בתחומים הספציפיים שבהם עסקתם. אל תהססו להציג מספר רב של מערכות וטכנולוגיות שעבדתם איתם. נכון שקורות חיים צפופים ומפורטים מידי עשויים לעייף את הקורא, אבל חשוב יותר להפגין שליטה במערכות רבות ולא פחות חשוב להציג את אופי התפקידים שתפסתם ומה הם כללו. יש משרות בתחום האלקטרוניקה והחשמלאות שבהם עושים בדיקות פשוטות ולא באמת מתמודדים עם אתגרים מקצועיים. אם אתם מתמודדים על משרה בכירה ודורשנית – חשוב שתציגו את עצמכם כמי שלא נשארו בגבולות הסטנדרטיים של התפקיד אלא יזמו והתנסו במגוון של התנסויות ואתגרים.

פוטנציאל ניהול


חשוב שכבר בקורות החיים תהיה הצהרת כוונות של השאיפות שלכם לעתיד. מעסיקים שיקראו על פרוייקטים ועובדים שניהלתם או על עבודה ריכוזית מול גורמי חוץ, יתפסו מכם עובדים עם פוטנציאל להתקדם בחברה ולא רק כאלה שימלאו תפקיד בהווה. חלק בלתי נפרד מעבודה טובה בתחום דורש התנהלות אנושית ויכולת לשתף פעולה ולהוציא מעובדים את המיטב ואם קורות החיים שלכם מציגים הצלחה גם ברמה האנושית בעבר, גדלים הסיכויים שתוזמנו לראיון עבודה.

למשרות אלקטרוניקה וחשמל לחצו כאן